KOMPLEXNÍ ZABEZPEČENÍ​ ICT INFRASTRUKTURY

Ochrana sítě

Cílem je chránit přístupové body k internetu v síťové infrastruktuře pomocí funkcí, jako je filtrování paketů, překlad síťových a portových adres (NAT), stavová kontrola a podpora virtuálních privátních sítí (VPN), které zlepšují filtrování síťového provozu v závislosti na obsahu paketů.

Pomůžeme vám vybrat řešení, které je nejvhodnější pro ochranu vaší síťové infrastruktury.

Detekce/prevence narušení

Systém detekce narušení (IDS) je zařízení nebo softwarová aplikace, která monitoruje síť, nebo systém z hlediska škodlivé činnosti, nebo porušení zásad. Systém detekce narušení na bázi hostitele (HIDS) monitoruje důležité soubory operačního systému, zatímco systém detekce narušení sítě (NIDS) analyzuje příchozí síťový provoz. Systémy detekce narušení mohou také sloužit jako „medový hrnec“, který přitahuje a charakterizuje škodlivý provoz.

Systém prevence narušení (IPS) je řešení IDS, které je schopno reagovat na zjištěná narušení. Funkce IPS jsou dnes často integrovány do brány firewall nové generace.

Pomůžeme vám vybrat nejlepší řešení pro detekci a prevenci narušení ve vaší síti. Společně s vaším týmem navrhneme a implementujeme řešení přizpůsobené vašim potřebám.

Volumetrická ochrana proti DDoS

Útoky typu DDoS (Distributed Denial of Service) se neustále vyvíjejí a využívají různé technologie. Pro úspěšný boj s těmito útoky potřebujete dynamické, vícevrstvé bezpečnostní řešení. Při objemových (nebo volumetrických) útocích DDoS útočníci obvykle zaplavují oběť velkým množstvím paketů nebo spojení, čímž zahlcují síťová zařízení, servery nebo zdroje šířky pásma. Obrana proti volumetrickým útokům DDoS zabraňuje tomu, aby se síťová infrastruktura dostala mimo provoz v důsledku zahlcení provozem.

Pomůžeme vám navrhnout účinné řešení ochrany vaší sítě před volumetrickými útoky DDoS.

Správa přístupu

Správa přístupu (AM) řeší potřebu zajistit vhodný přístup ke zdrojům ve stále heterogennějších technologických prostředích a také splnit stále přísnější požadavky na dodržování předpisů.

Řešení vzdáleného přístupu (SSL/IPSEC VPN)

Technologie virtuální privátní sítě (VPN) umožňuje vzdáleným uživatelům a pobočkám přístup k podnikovým aplikacím a zdrojům. Virtuální privátní síť rozšiřuje privátní síť přes sdílenou nebo veřejnou síť. Aplikace provozované přes VPN tak mohou využívat funkčnost, zabezpečení a správu privátní sítě. Pro zajištění bezpečnosti je připojení k privátní síti navázáno pomocí šifrovaného vrstveného tunelovacího protokolu (SSL nebo IPsec) a uživatelé VPN používají k přístupu do sítě VPN metody ověřování, včetně hesel nebo certifikátů.

Poptávka služby:​ KOMPLEXNÍ ZABEZPEČENÍ​ ICT INFRASTRUKTURY

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi se s vámi potkáme u kávy
Nezávazně probereme možnosti spolupráce.

KONTAKTUJTE NÁS

Největší riziko je nebýt připraven.
S námi budete vždy o krok napřed.